“Sielą puoselėjantis ugdymas, - kai pirmiausia

iš daugelio faktų sumaniai atrenkami tie,

kurie veikia vaiko vaizduotę, mąstymą, jausmus, valią

ir įstringa visam gyvenimui”

Šteineris

  Struktūra ir kontaktaiPaslaugosVeiklos sritysAdministracinė informacijaPriėmimas į mokykląDirektoriaus ataskaitosInformacijaParama  
  RenginiaiGalerija  

Naujienos

Visuomenės sveikatos specialistė Laima Domarkienė įrengė Sveikatos Linkėjimų kampelį:

"Kviečiami visi rašyti linkėjimus sveikatos tema: galima linkėti sveikatos tėveliams, močiutėms ir seneliams, palinkėti greičiau pasveikti sergančiam draugui, dalintis sveikatinimo patarimais . Gal kas žino stebuklingų receptų peršalus, esant blogai nuotaikai ar pavargus nuo mokslų? Galima rašyti viską kas padeda jaustis geriau ir džiuginti kitus!"


2017-11-10   Šaškių turnyras

Lapkričio 10 d. įvyko moksleivių šaškių turnyras Klaipėdos miesto mero taurei laimėti.

Turnyre dalyvavo visų klasių šaškių mėgėjai, būrelio "Žaisdami mokomės" nariai.

Ilgiausiai kovoje išsilaikė 4 klasės mokiniai Benita ir Maksimas.


Priešmokyklinių grupių "Nykštukai" ir "Gudručiai" vaikai su pedagogėmis Jūrate Didžiūniene, Laima Novak ir Kristina Švirėniene bei Gražina Budginiene lapkričio mėnesį autobusiuku vyko į Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus edukacinį užsiėmimą "Mirusiųjų minėjimo tradicija Mažojoje Lietuvoje". Be to, kad daug sužinojo apie papročius, pamatė ir patys dalyvavo vaškinių žvakių gamyboje.


2017-10-27   Knygos gimimas

Priešmokyklinių grupių "Nykštukai" ir "Gudručiai" vaikai su pedagogėmis Jūrate, Kristina, padėjėja Vida lankėsi Pegaso knygyno edukaciniame užsiėmime "Knygos gimimas".

Čia vaikai susipažino su knygos keliu iki skaitytojo. Suprato, kad knygelei pagaminti reikia daug rankų darbo, priemonių ir, kad joje galima rasti daug įdomių istorijų, nuotykių... Šitaip mokėsi ją gerbti ir saugoti.


2017-10-26   Gimiau pačiu laiku

Tai Klaipėdos Laikrodžių muziejuje vykstanti edukacija.

Ketvirtokai su mokytoja Rima nusprendė ne tik atšvęsti spalio mėnesio gimtadienius, bet ir turiningai praleisti laiką.

Ir tikrai pavyko!

Vaikai džiaugėsi daug sužinoję apie žvaigždes, žvaigždynus ir puikiai praleidę laiką.


2017-10-26   Sveikuolių sveikuoliai

Nykštukų" grupės vaikai dalyvavo Sendvario progimnazijoje, Klaipėdos visuomenės sveikatos biuro renginyje "Sveikuolių sveikuoliai". Konkursui vaikučius ruošė visuomenės sveikatos specialistė Laima Domarkienė su priešmokyklinio ugdymo pedagogėmis Jūrate Didžiūniene ir Laima Novak.

Vaikai atliko komandines užduotis, dalyvavo rungčių estafetėse.

Dėkojame Vincento mamytei už pagalbą vykstant į renginį ir jame.


2017-10-20   Tėvų linija

"Tėvų linija" veikia darbo dienomis nuo 17 iki 21 valandos.

Telefonas 8 800 900 12

(Daugiau informacijos - paveikslėlis arba aktyvi eilutė)


Šiandien Mažosios Lietuvos muziejuje vyko konkursas, kuriam ruošėmės visą mėnesį.

Konkurse dalyvavo 12 Klaipėdos mokyklų. Šiemet mes- ketvirti.

Jau buvome įpratę užimti II ar III vietas, todėl vaikų šypsenos nebuvo plačios...

O mes - jais labai didžiuojamės!

Dėkojame ir mokytojoms Daivai bei Rimai.


Šios dienos derlius 
Zoninėse kvadrato varžybose kovojome su "Smeltės", "Vyturio", Prano Mašioto progimnazijomis.
Iškovojome II-ąją vietą. Ačiū mokytojai Daivai ir mamytėms, padėjusios nuvažiuoti ir "sirgti" už mūsų komandą.

P.S. 24 dieną pusfinalyje iškovojome III vietą ir, į finalą nepatekome. Labai nenusiminėme, nes Klaipėdoje esame 5-6-a stipriausia komanda. Gal kas žinote kiek Klaipėdoje yra iš viso mokyklų, kuriose mokosi pradinukai?!

Ačiū - šauniai žaidusiems vaikams.


Jau antri metai Klaipėdos muziejai rengia seriją edukacinių užsiėmimų "O tuo metu Klaipėdoje..."

Pernai dalyvavusieji negalėjo atsidžiaugti renginio prasmingumu, istoriškumu ir nuoširdumu. Jo metu mokiniai ne tik gilino žinias apie savo gimtąjį miestą, jo istoriją, bet ir patys ieškojo atsakymų įvairiuose istoriniuose epizoduose, buvo tos istorijos dalimi, dalyviais.

Šiais metais į projektą įsijungė 3 klasė su mokytoja Daiva Draganova.

Norisi pasidžiaugti ir klasės tėvelių pagalba nuvykstant į muziejus, fiksuojant užsiėmimų momentus.

Nuoširdžiausias ačiū Elijos mamai Snaigei.


2017-10-16   Napo - sauga su šypsena

Mūsų mokykloje-darželyje labai daug dėmesio skiriama vaikų saugumui. Kasmet 1-ose klasėse mokiniai mokomi saugiai elgtis namuose, kiemuose, kelyje. Daugelis temų yra integruotos į 1-4 klasių dalykų programas. Vykstame į gaisrinę, policiją, kur specialistai supažindina su saugos taisyklėmis.  Mokytojai kelia kvalifikaciją įvairiuose mokymuose.

Šiandien visi "Saulutės" pradinių klasių mokytojai,pageidaujantys auklėtojai ir vadovai dalyvavo Europos sąjungos finansuojamuose ir Valstybinės darbo inspekcijos organizuotame seminare "Mokytojams skirto darbuotojų saugos ir sveikatos priemonių rinkinių Napo (Sauga su šypsena) pristatymas". Savo priemones papildėme naujais vaizdo įrašais ir padalomąja medžiaga.


Spalio mėnesį visos darželio grupės vykdo projektą "Skinu, ragauju, valgau". Taip mokomės suprasti kas valgyti sveika, kas nesveika. O, kad morkytė, obuoliukas būtų skanesni, organizavome susitikimą su Rudenėliu ir kiškučiu (auklėtojos Viktorija Rumšienė ir Ilona Vaitkienė). Minėme mįsles, žaidėme žaidimus, šokome, dainavome.

Tėveliai surengė nuostabią rudens gėrybių parodą (nuotraukos ir filmuota medžiaga FB draugams)


2017-10-10   Košės diena

Jau antri metai spalio mėn. organizuojame Košės dieną.

Įdomu tai, kad šią dieną košė visiems būna labai skani. Tik labai retas - atsisako ir tai, tik dėl labai objektyvių priežasčių, tokių, kaip alergija.

Sutarėm, kad ir kitais metais valgysim košę. O kai kas gal ją pamėgs ir valgys daug dažniau nei kartą per metus.


Priešmokyklinio ugdymo programa užtikrina darnų vaiko fizinių ir psichinių galių skleidimąsi. Tai į vaiką orientuotas ugdymas - į jo patirtį, galias, ugdymosi poreikius, vadovaujantis humanistinėmis vertybėmis. Tai pozityvus, pasitikėjimu ir pagarba, bendradarbiavimu grįstas ugdymas, kur veikla vaikams įdomi, aktuali, prasminga. Daug savaiminės veiklos, ypač mokslo metų pradžioje.


2017-09-29   Olimpinio judėjimo diena

Rugsėjo 29 diena- olimpinė diena visose Klaipėdos bendrojo lavinimo mokyklose.

Švyturio arenoje laukė įvairių sportinių veiklų pasirinkimas.

„Saulutės“ pradinukai rinkosi bendrai mankštai, išmėgino savo jėgas orientacinėse varžybose po Ąžuolų giraitę, estafetėse kiemo aikštyne bei tarpklasinėse kvadrato varžybose.

Vaikai kupini geriausių emocijų vertino tai kas vyko: „Kas tokią dieną sugalvojo? Tai laimingiausia diena!“  Ar gali norėti geresnio įvertinimo?! Todėl nusprendėme, pagal galimybę, dažniau organizuoti panašias dienas.


Ilgalaikis tarptautinis projektas "Vaiko kelias į gražią kalbą" jau keletas metų vykdomas ir mūsų visose darželio grupėse. Kasmet vyksta konferencijos, kurių metu pedagogai pristato savo patirtį lavinant vaikų kalbą. Savo ir mūsų įstaigos kolegų patirtį pavasarinėje konferencijoje pristatė ir mūsų auklėtoja Oksana Kaminskaja.

Daugiau informacijos apie projektą galite rasti:  https://vaikopasaulis.jimdo.com/dalyviai/ 


2017-09-29   Aktyvus rugsėjis

Rugsėjo 29 dieną visos Kauno gatvės ikimokyklinių įstaigų priešmokyklinės grupės rinkosi į lopšelio-darželio "Klevelis" renginį "Aktyvus rugsėjis".

Susiėjimo tikslas- ne tik socialinių parnerių bendravimas, bet ir pasidalinimas patirtimi, žiniomis apie sveiką gyvenseną. Vaikai žaidė smagius rudeninius žaidimus su skėčiais, kankorėžiais...

"Saulutės" pedagogės Jūratė Didžiūnienė ir Laima Novak su "Nykštukais" įsijungė į bendrą veiklą.

Nugalėjo visi, nes patyrė ne tik bendravimo, bet ir pažinimo džiaugsmą.


2017-09-27   Svečiuose pas Laputaitę

Rugsėjo 16-22 - Judrioji savaitė.
Pirmąją savaitę mūsų planus drumstė lietūs. Tačiau mankšteles kiekvieną dieną grupėse vedė ne tik auklėtojos, bet ir sveikatos priežiūros specialistė Laima Domarkienė.
Pagaliau išaušo gražioji, saulėtoji savaitė ir šiandien pavyko nukeliauti autobusu į svečius pas Laputaitę, kuri gyvena Giruliuose.
O svečiuose linksma: žaidimai, estafetės, lenktynės...
Patiems mažiausiems labiausiai patiko žaidimai smėliu pajūryje.


2017-09-26   Vaikų bibliotekėlei

Fondas "Švieskime vaikus" šį rudenį džiugino knygų papildymu Vaikų bibliotekėlėms. 

Jas gavome dovanų rugsėjo 25 d. Ketvirtokės Benita, Aistė, Saulė ir Gytė padėjo mokytojai Rimai, kuri rūpinasi mokyklos biblioteka, sudėlioti į vietas gautas dovanas.


KLAIPĖDOS VAIKŲ LAISVALAIKIO CENTRO ŠVENTĖ „ŠEIMOS PRAMOGŲ UOSTAS“ 2017 m. rugsėjo 30 d. Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras 2017 m. rugsėjo 30 dieną kviečia dalyvauti kasmet organizuojamoje šventėje „Šeimos pramogų uostas“. Organizuodami šventę siekiame paskatinti šeimas kartu leisti laisvalaikį ir sustiprinti šeimos narių tarpusavio ryšį. Kūrybinės, sportinės ir edukacinės pramogos šeimos narių ir bendraminčių apsuptyje suteikia galimybę vienas kitam padovanoti tai, kas brangiausia – savo laiką ir dėmesį. (žiūrėti daugiau...)


 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Pamokų laikas:

 

1 klasė 2-4 klasės
1. 8.30-9.05 8.30-9.15
2. 9.30-10.05 9.30-10.15
3. 10.45-11.20 10.45-11.30
4. 11.45-12.20 11.55-12.30
5. 12.45-13.20 12.45-13.30
6.   13.40-14.25
Ikimokyklinio ugdymo grupių

darbo laikas: 7.30-18.00