“Sielą puoselėjantis ugdymas, - kai pirmiausia

iš daugelio faktų sumaniai atrenkami tie,

kurie veikia vaiko vaizduotę, mąstymą, jausmus, valią

ir įstringa visam gyvenimui”

Šteineris

  Struktūra ir kontaktaiPaslaugosVeiklos sritysAdministracinė informacijaPriėmimas į mokykląDirektoriaus ataskaitosInformacijaParamaNaujienos  

Spalio mėn. veiklos planas

 

KLAIPĖDOS „SAULUTĖS“ MOKYKLOS-DARŽELIO

2022 METŲ SPALIO MĖNESIO VEIKLOS PLANAS

 

Eil.

Nr.

Veiklos pavadinimas

Dalyviai

Diena

Atsakingas

 

  1.  

Šermukšnių alėjos sodinimo šventė, skirta Klaipėdos 770-čiui

„Nykštukai“ vaikai

04

10.30

L. Novak

J. Didžiūnienė

R. Butkuvienė

  1.  

Edukacinis užsiėmimas Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje „Duonos kelias“

4a ir 4b kl. komanda

04

13.00

D. Draganova

I. Bakanauskienė

  1.  

Kūrybinės dirbtuvės „Žaliasis raštingumas“

4a kl. mokiniai

06

10.00

D. Draganova

  1.  

Mokytojo dienos minėjimas Klaipėdos Pilies muziejuje

Mokytojai

06

15.00

D. Draganova

K. Skuodienė

  1.  

VšĮ „Terra Publica” leidinių 1-4 kl. mokiniams ir darželio vaikams bei bendruomenei pristatymas

Minėtieji

06

Mokytojai

  1.  

Rudens pramoga darželio vaikams „Ponios Slyvos puotoje“

Minėtieji

07

L. Novak

R. Butkuvienė

  1.  

Swedbank edukacinis užsiėmimas „Finansai“

3 kl. mokiniai

11

12.00

A. Purtokienė

  1.  

Olimpinė programa – „Olimpinis mėnuo 2022“

1-4 kl. mokiniai

Visą mėnesį

D. Draganova

  1.  

Edukacinis užsiėmimas Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje „Bitininkystė“

4a kl. mokiniai

14

12.00

D. Draganova

  1.  

Rudeninės mandalos kūrimas

Darželio vaikai, mokytojai

15

L. Novak

  1.  

Edukacinis užsiėmimas Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje „Pažink senuosius klaipėdiškių darbus“

4a ir 4b kl. komanda

18 ir 19

13.00

D. Draganova

I. Bakanauskienė

  1.  

Edukacinis užsiėmimas Kauno Atžalyno bibliotekoje „Apie Klaipėdą“

4a kl. mokiniai

21

D. Draganova

 

  1.  

Vaikų piešinių konkursas „Jūs būsite mano liudytojai“

Būrelio „Jaunieji misionieriai“ mokiniai

Visą mėn.

A. Žitkuvienė

  1.  

Akcija „Tapsite mano liudytojais“ Pasaulinės misijų dienos proga

1-4 kl. tikybos mokiniai

13-20

A. Žitkuvienė

  1.  

Kino filmo „Batuotas katinas“ žiūrėjimas kino teatre Forum Cinemas

4a kl. mokiniai

Pagal repertuarą

D. Draganova

  1.  

Projektas „Vėlinių tradicijos Lietuvoje ir Meksikoje“

1a pailgintos grupės mokiniai

24-28

R. Gedvilė

  1.  

Kino filmo žiūrėjimas kino teatre  Forum Cinemas

3 kl. mokiniai

28

A. Purtokienė

  1.  

VšĮ teatro studijos „Lulu“ spektaklis „Kaip klounas laimės ieškojo“

Pageidaujantys

28

Mokytojai

  1.  

Respublikinio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų  metodinių priemonių kūrimo projektas ,,Stalo žaidimai”

 Gr. „Smalsučiai“

09-20 –

10-31

A. Balabkina

  1.  

Pažintinė išvyka į Adomo Brako dailės mokyklą

Pailgintos dienos gr. vaikai

Derinama

S. CH. Sapakova

K. Ilginytė

R. Gedvilė

  1.  

Vaiko gerovės komisijos posėdis

Minėtieji, kviestieji

Pagal

poreikį

A. Gustaitienė

 

  1.  

Prevencinių programų „Antras žingsnis“ ir „Zipio draugai“ užsiėmimai

1-4 klasių mokiniai,

„Nykštukai“

1 kartą sav.

Pradinių klasių ir priešmokyklinio ugdymo mokytojai

 

_______________________

Pamokų laikas:

 

1 klasė 2-4 klasės
1. 8.30-9.05 8.30-9.15
2. 9.30-10.05 9.30-10.15
3. 10.45-11.20 10.45-11.30
4. 11.45-12.20 11.55-12.30
5. 12.45-13.20 12.45-13.30
6.   13.40-14.25
Ikimokyklinio ugdymo grupių

darbo laikas: 7.30-18.00