“Sielą puoselėjantis ugdymas, - kai pirmiausia

iš daugelio faktų sumaniai atrenkami tie,

kurie veikia vaiko vaizduotę, mąstymą, jausmus, valią

ir įstringa visam gyvenimui”

Šteineris

  Struktūra ir kontaktaiVeiklos sritysAdministracinė informacijaPriėmimas į mokykląDirektoriaus ataskaitosInformacijaTvarkaraščiaiPaslaugosKlausimaiSocialiniai partneriaiNuorodosParama  
  RenginiaiGalerija  

Kviečiame į karate užsiėmimus

Kviečiame mergaites ir berniukus
išbandyti KARATE KYOKUSHIN treniruotes Jūsų mokykloje!
Pirma treniruotė – NEMOKAMA!
Treniruočių vieta: „Saulutės“ mokykloje-darželyje, Kauno g. 11
Treniruotės vyks:
Naujokai ir senoji gr.:
pirmadieniais ir trečiadieniais 16.00-17.00 val.,
penktadieniais 15:30-16:30 val.
Grupes treniruoja: Lukas (860027030), Asta ( 864804638)
Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje www.shodan.lt
Bei video kanale:
Karatė kyokushin mokykla “SHODAN” - tai viena didžiausių bei stipriausių karatė mokyklų Lietuvoje ir Europoje. Kovos menu mokykloje užsiima daugiau nei 1000 įvairaus amžiaus narių Klaipėdoje, Palangoje, Kretingos raj., Plungėje, Telšiuose, Šilutėje, Kaune, bei Kazlų Rūdoje.
Klubo vadovas - Lukas Kubilius, daugkartinis Europos čempionas ir Pasaulio vicečempionas.
Sportininkus taip pat treniruoja patyrę treneriai, kurie turi daugiau nei 10 metų patirties karate kelyje, bei yra išugdę ne vieną dešimtį Lietuvos, Europos ir kitų šalių turnyrų nugalėtojų ir prizininkų.
Išvertus iš japonų kalbos žodis “SHODAN“ reiškia juodas diržas, kuris yra aukščiausias karatisto meistriškumo įvertinimas ir kiekvieno, užsiiminėjančio karatė, siekis.
Mokyklos tikslas -
siekti aukščiausio meistriškumo. Tad visi norintys išbandyti savo jėgas, sutvirtinti savo kūną ir pakylėti dvasią, siekti aukštų sportinių rezultatų – kviečiami prisijungti prie mūsų karatė mokyklos.
Apie Kyokušin karatė
- tai pilno kontakto kovos menas kilęs iš Japonijos. Išvertus iš japonų kalbos Kyokušin reiškia "absoliučios tiesos bendruomenė", stiliaus simbolis yra Kanku ženklas, kuris simbolizuoja vientisą ir nenutrūkstantį procesą – tobulėti. Tai didžiausia kovinių menų organizacija pasaulyje. Šis kovos stilius turi tris išsireiškimo būdus: kumite (kova su varžovu), kata (kova su šešėliu, sudėtingų smūgių ir blokų demonstravimas) bei tameshiwari (įvairių daiktų laužymo technika).
Karatė kyokušin stiliaus įkūrėjas pasaulinio mąsto legenda – Masutatsu Oyama. Visą gyvenimą atidavęs fiziniam ir dvasiniam tobulėjimui. Jis pasauliui rodė neįtikėtinus žmogaus sugebėjimus: rankos smūgiu nukirsdavo jaučiams ragus, laužydavo storiausias lentas, iš viso sukovojo apie tris šimtus kovų su skirtingų kovos
menų atstovais. Beveik visas kovas laimėdavo vienu – nokautuojančiu smūgiu. Oyama norėjo parodyti pasauliui, kad jėga glūdi kiekviename iš mūsų.
Pamokų laikas:

 

1 klasė 2-4 klasės
1. 8.30-9.05 8.30-9.15
2. 9.30-10.05 9.30-10.15
3. 10.45-11.20 10.45-11.30
4. 11.45-12.20 11.55-12.30
5. 12.45-13.20 12.45-13.30
6.   13.40-14.25
Ikimokyklinio ugdymo grupių

darbo laikas: 7.30-18.00