“Sielą puoselėjantis ugdymas, - kai pirmiausia

iš daugelio faktų sumaniai atrenkami tie,

kurie veikia vaiko vaizduotę, mąstymą, jausmus, valią

ir įstringa visam gyvenimui”

Šteineris

  Struktūra ir kontaktaiVeiklos sritysAdministracinė informacijaPriėmimas į mokykląTvarkaraščiaiPaslaugosKlausimaiNuorodosParama  
  InformacijaRenginiaiGalerija  

Kviečia "Šeimos pramogų uostas"

KLAIPĖDOS VAIKŲ LAISVALAIKIO CENTRO
ŠVENTĖ „ŠEIMOS PRAMOGŲ UOSTAS“
2017 m. rugsėjo 30 d.
Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras 2017 m. rugsėjo 30 dieną kviečia dalyvauti kasmet organizuojamoje šventėje „Šeimos pramogų uostas“. Organizuodami šventę siekiame paskatinti šeimas kartu leisti laisvalaikį ir sustiprinti šeimos narių tarpusavio ryšį. Kūrybinės, sportinės ir edukacinės pramogos šeimos narių ir bendraminčių apsuptyje suteikia galimybę vienas kitam padovanoti tai, kas brangiausia – savo laiką ir dėmesį.
11:30 ŠVENTĖS PRADŽIA – ŠEIMŲ BĖGIMAS
Renginio startą skelbs ketvirtą kartą organizuojamas „Šeimų bėgimas“. Dalyvauti bėgime kviečiame visus šeimos narius, mokyklų, gimnazijų mokinius, sporto organizacijas, šeimas vienijančias ir su šeimomis dirbančias visuomenines organizacijas bei bendruomenes.
Visi bėgimo dalyviai bus apdovanoti medaliais, o komandų lyderiams (mokytojams, vadovams) bus įteikti padėkos raštai. Trims aktyviausiai dalyvaujančioms komandoms ar organizacijoms padovanosime Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro įsteigtas taures!
Registracija – www.kvlc.lt arba renginio dieną 10.30–11.30 val.
Bėgimo startas – 11:30 val.
Starto vieta – prekybos centro „Studlendas“ aikštelė.
Distancija – 2 km. nuo prekybos centro „Studlendas“ iki Melnragės.
12:00 -16:00 ŠEIMOS ŠVENTĖ
Vieta – Melnragės žiedas.
Šventėje Jūs matysite – Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro kolektyvų pasirodymus, muzikos grupės „Old City Band“ koncertą, klounų teatro „Dulidu“ spektaklį „Profesorius ir blusa“.
Taip pat kviečiame dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, edukaciniuose užsiėmimuose ir sferinio kino seansuose. Šventėje jūsų lauks Linksmo lagamino animatoriai, batutai ir kitos linksmybės. Renginio metu policijos atstovai žymės daiktus. Daiktų žymėjimas – tai viena prevencijos priemonių turtui nuo ilgapirščių apsaugoti. Žymėti galima kompiuterius, vaizdo ir garso techniką, fotoaparatus, mobiliojo ryšio telefonus, automobilių magnetolas, dviračius, motorolerius ir kitus vertingus daiktus. Norint pažymėti šiuos daiktus, reikia turėti savo asmens dokumentą ir daikto pirkimo dokumentus.
Renginio informacija:
11.30 šeimų bėgimas (Starto vieta: p.c. „Studlendas“ aikštelė)
12.00 Šeimos šventė Melnragės žiede
Šventės organizatoriai: Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras, Klaipėdos miesto savivaldybė.
Šventės pagrindinis rėmėjas: AB „Klaipėdos nafta“.
Informaciniai rėmėjai: dienraštis „Klaipėda“, radijo stotys „Laluna“ ir „RadijoGama“.
Partneriai: Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.
Registracija šeimų bėgimui ir daugiau informacijos apie renginį www.kvlc.lt.
VISOS PRAMOGOS IR LINKSMYBĖS N E M O K A M O S!
ATEIK, DALYVAUK, ŠĖLK IR PRAMOGAUK ŠEŠTADIENĮ KARTU SU ŠEIMA
Pamokų laikas:

 

1 klasė 2-4 klasės
1. 8.30-9.05 8.30-9.15
2. 9.25-10.00 9.25-10.10
3. 10.30-11.05 10.30-11.15
4. 11.35-12.10 11.35-12.20
5. 12.40-13.15 12.40-13.25
6.   13.35-14.20
 

Ikimokyklinio ugdymo grupių

darbo laikas: 7.30-18.00