Eil.
Nr.
|
Veiklos pavadinimas
|
Dalyviai
|
Diena
|
Atsakingas
|
1.
|
Tarptautinis kalbų (anglų kalba) konkursas „Kengūra 2017“
|
Pageidaujantys 2-4 kl. mokiniai
|
01
|
K. Skuodienė
|
2.
|
Eksperimentų popietė 3 klasėje „Įdomūs bandymai su soda“
|
Pageidaujantys 3 kl. mokiniai
|
01
|
R.Vaičikauskaitė
|
3.
|
Konkursas „Olympis 2017“ pavasario sesija
|
Pageidaujantys mokiniai
|
01-31
|
Dalyko mokytojai
|
4.
|
Tarptautinis gamtos konkursas „Kengūra 2017“
|
Pageidaujantys 2-4 kl. mokiniai
|
02
|
D. Draganova
A. Gustaitienė
R.Vaičikauskaitė
|
5.
|
Piešinių konkursas-paroda „Nupiešk Kovo 11-ąją pasitinkančią Klaipėdą“
|
2-3 klasės mokiniai
|
02
|
D. Draganova
R.Vaičikauskaitė
|
6.
|
Klaipėdos miesto 4 klasių mokinių matematikos olimpiada „Smeltės“ progimnazijoje
|
I turo nugalėtojas
|
02
|
A. Gustaitienė
|
7.
|
Kaziuko mugė
|
1-4 klasių mokiniai
|
03
|
1-4 klasių mokytojos
|
8.
|
Išvyka į Klaipėdos lėlių teatrą. Spektaklis „Mama“
|
Pageidaujantys darželio vaikai
|
03
11.00
|
V. Norkuvienė
Auklėtojos
|
9.
|
Dailaus rašto konkursas „Žąsies plunksna 2017“. Mokyklos turas.
|
1-4 kl. mokiniai
|
Iki 06
|
1-4 klasių mokytojos
|
10.
|
Seminaras „Kūrybinis vaikų ir jaunimo skaitymo skatinimas“
|
Pradinių klasių mokytojai
|
07
13.00
|
D. Draganova
R.Vaičikauskaitė
A. Purtokienė
A. Gustaitienė
|
11.
|
Klaipėdos miesto ikimokyklinių įstaigų renginys, skirtas Kovo 11-ajai paminėti „Mažais žingsneliais po Klaipėdą“
|
Darželio vaikai
|
09
|
R. Butkuvienė
|
12.
|
Dailaus rašto konkursas „Dailus raštas akį glosto“ Martyno Mažvydo progimnazijoje.
|
1-4 kl. laureatai
|
09
|
D. Draganova
A. Gustaitienė
R.Vaičikauskaitė
|
13.
|
40-ties paukščių diena.
|
2 kl. mokiniai
|
10
|
D. Draganova
|
14.
|
Trumpalaikis anglų kalbos projektas 2 ir 4 kl. mokiniams „Lietuva“, skirtas Kovo 11-ajai.
|
Minėtieji
|
09
10
|
K. Skuodienė
|
15.
|
Trumpalaikis anglų kalbos projektas 3 kl. mokiniams „Mano šeima“
|
Minėtieji
|
13
|
K. Skuodienė
|
16.
|
Edukacinė programa „Pasislėpusios raidės“ pagal H. Matulionytės knygą „Stebuklingasis raidynas“. Viešosios bibliotekos Pempininkų filiale.
|
Priešmokyklinės grupės „Gudručiai“ vaikai
|
14
10.30
|
L. Cirtautienė
|
17.
|
Edukacinis užsiėmimas „Pinokyje“ „Naujų vaikiškų knygų pristatymas“.
|
2 kl. mokiniai
|
15
|
D. Draganova
|
18.
|
4 klasės tėvų susirinkimas „Kaip pasiruošti nacionaliniam mokinių pasiekimų patikrinimui (NMPP)“
|
Minėtieji
|
15
|
A. Gustaitienė
|
19.
|
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2017“
|
2-4 klasių mokiniai
|
16
|
D. Draganova
R.Vaičikauskaitė
A. Gustaitienė
|
20.
|
4-okų šimtadienis „100 dienų iki atsisveikinimo su „Saulute“
|
Minėtieji
|
17
|
A. Gustaitienė
|
21.
|
Edukacinis užsiėmimas Prano Domšaičio galerijoje „Įženk į paveikslą“
|
1 kl. mokiniai
|
17
|
A. Purtokienė
|
22.
|
Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos specialisto aplinkos apsaugos pamoka skirta pasaulinei Žemės dienai, 1-4 klasių mokiniams
|
Minėtieji
|
20
11.30
|
A. Purtokienė
D. Draganova
R.Vaičikauskaitė
A. Gustaitienė
|
23.
|
„Didžiojo Pegaso“ knygyno nemokama „Pegasiuko pamokėlės“ edukacija tema - „Pojūčiai“
|
Priešmokyklinė grupė „Gudručiai“
|
21
10.00
|
L.Cirtautienė
|
24.
|
Kūrybinių darbų paroda-konkursas „Žiedų pasaka“
|
1 kl. mokiniai
|
22
|
A. Purtokienė
|
25.
|
Akcija „Draugaukime“. Viešosios įstaigos „Vaiko labui“ rengiamai „Savaitei be patyčių“.
|
1-4 kl. mokiniai, darželio vaikai
|
22
10.00
|
A. Purtokienė
D. Draganova
R.Vaičikauskaitė
A. Gustaitienė
K. Skuodienė
|
26.
|
Viktorina „Kalbos labirintai“ „Smeltės“ progimnazijoje
|
2-3 kl. komanda
|
23
|
D. Draganova
R.Vaičikauskaitė
|
27.
|
Tarpparapijinė Gavėnios adoracija vaikams ir jaunimui Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje.
|
Pageidaujantys 1-4 klasių mokiniai, mokytojai
|
23
17.00
|
A. Žitkuvienė
|
28.
|
Žemaitijos regiono konferencija „Grąžinti knygą į vaikų rankas – iššūkis XXX amžiaus mokytojui“. Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinėje mokykloje.
|
Pageidaujantys mokytojai
|
24
|
V. Norkuvienė
|
29.
|
Teatro diena. Spektaklis „Raudonkepuraitė“ Klaipėdos Lėlių teatre.
|
1-4 kl. mokiniai
|
27
|
A. Purtokienė
D. Draganova
R.Vaičikauskaitė
A. Gustaitienė
|
30.
|
Respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių ir erdvinių kūrybinių darbų paroda „Susikursiu batukus ir keliausiu į svečius“.
|
Pageidaujantys
|
27
|
K. Švirėnienė
L. Novak
|
31.
|
Klaipėdos universiteto I kurso studentų praktika 1-4 klasėse.
|
Studentai, mokytojai
|
27-31
|
R. Pintverienė
V. Norkuvienė
Mokytojai
|
32.
|
„Didžiojo Pegaso“ knygyno nemokama „Pegasiuko pamokėlės“ edukacija tema - „Smulkiosios motorikos lavinimas su LO ir PLUS PLUS konstruktoriais““
|
Priešmokyklinė grupė „Gudručiai“
ir
„Spinduliukai
|
21
10.00
11.00
|
L.Cirtautienė
L. Novak
|
33.
|
Edukacinis užsiėmimas Prano Domšaičio galerijoje „Įženk į paveikslą: antras žingsnis –figūra ir aplinka“.
|
2 kl. mokiniai
|
29
|
D. Draganova
|
34.
|
Klaipėdos 4 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada.
|
Mokyklos turo nugalėtojas
|
30
|
A. Gustaitienė
|
35.
|
Edukacinis užsiėmimas „Reptilijos – kas tai?“
|
Pageidaujantys darželio vaikai, 1-4 kl. mokiniai
|
30
8.30-13.00
|
Mokytojos, auklėtojos
|
36.
|
„Didžiojo Pegaso“ knygyno nemokama „Pegasiuko pamokėlės“ edukacija tema - „Smulkiosios motorikos lavinimas su LO ir PLUS PLUS konstruktoriais““
|
5-6 m. vaikų grupė „Nykštukai“
|
31
10.00
|
J. Didžiūnienė
|
37.
|
Sportinė-edukacinė veikla SCALA DREAM centre.
|
3 kl. mokiniai
|
31
11.30-14.30
|
R.Vaičikauskaitė
|
38.
|
Prevencinių programų „Antras žingsnis“ ir „Zipio draugai“ užsiėmimai
|
1-4 klasių mokiniai,
„Gudručiai“
|
1 kartą sav.
|
1-4 klasių mokytojos
L. Cirtautienė
|