“Sielą puoselėjantis ugdymas, - kai pirmiausia

iš daugelio faktų sumaniai atrenkami tie,

kurie veikia vaiko vaizduotę, mąstymą, jausmus, valią

ir įstringa visam gyvenimui”

Šteineris

  Struktūra ir kontaktaiVeiklos sritysAdministracinė informacijaPriėmimas į mokykląTvarkaraščiaiPaslaugosKlausimaiNuorodosParama  
  InformacijaRenginiaiGalerija  

Balandžio mėnesio veiklos planas

 

KLAIPĖDOS „SAULUTĖS“ MOKYKLOS-DARŽELIO

2017 METŲ BALANDŽIO MĖNESIO VEIKLOS PLANAS

 

Eil.

Nr.

Veiklos pavadinimas

Dalyviai

Diena

Atsakingas

 

1.      

Klaipėdos universiteto I kurso studentų praktika 1-4 klasėse.

Studentai, mokytojai

03-28

R. Pintverienė

V. Norkuvienė

Mokytojai

2.      

Klaipėdos „Saulutės“ mokyklos-darželio 50-čiui  skirtas kultūrinis edukacinis renginys Kauno gatvės mikrorajono ikimokyklinių įstaigų priešmokyklinių grupių vaikams „Šypsena saulutei“.

Lopšelio-darželio „Inkarėlis“, „Klevelis“, „Žiogelis“, „Saulutės“ m.-d. priešmokyklinių grupių vaikai

03

L. Cirtautienė

V. Ruin

R. Butkuvienė

L. Domarkienė

3.      

Gavėnios projekto renginys „Jėzaus keliu“  Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje.

1-4 kl. mokiniai

04

A. Žitkuvienė

Mokytojai

4.      

Edukacinis užsiėmimas Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje „Velykinių atvirukų gamyba“

2 kl. mokiniai

04

D. Draganova

5.      

Edukacinio sveikos gyvensenos projekto „Mano rankytės“ užsiėmimai grupėse „Jo didenybė Muilas“.

3 kl. mokiniai

„Kodėlčiukai“

„Voveriukai“

„Spinduliukai“

„Voveriukai“

06

11

12

20

27

L. Domarkienė

R.Vaičikauskaitė

Auklėtojai

6.      

Skaitovų konkursas „Išskleisk sparnus, vaikyste“. I etapas

Pageidaujantys 1-4 kl. mokiniai

06

R.Vaičikauskaitė

7.      

Saugaus eismo viktorinos  „Šviesoforas“ I turas

1-4 kl. mokiniai

07

V. Norkuvienė

Mokytojai

8.      

Edukacinis užsiėmimas priešmokyklinės grupės vaikams „Atsargiai nuodai!“

Minėtieji

07

L. Domarkienė

9.      

Vaiko gerovės komisijos posėdis.

Minėtieji, kviestieji

10

A. Gustaitienė

10. 

Velykinių margučių ridenimo šventė „Rid rid rid margi margučiai...“

Darželio vaikai

18

R. Butkuvienė

L. Novak

O. Kaminskaja

V. Rumšienė

11. 

Edukacinis užsiėmimas Pempininkų filialo bibliotekos Vaikų skyriuje „Klaipėdos miesto istorija“.

1, 2 kl. mokiniai

19

A. Purtokienė

D. Draganova

12. 

Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių skaitovų konkursas „Išskleisk sparnus, vaikyste!“ II etapas.

I etapo nugalėtojas

20

R.Vaičikauskaitė

13. 

Klouno teatro „Du li du“ spektaklis „Nojaus laivas“.

Pageidaujantys

21

11.30, 12.30

V. Norkuvienė

14. 

Edukacinė programa Prano Domšaičio galerijoje „Įženk į paveikslą: pirmas žingsnis-spalva ir detalė“.

Antras žingsnis „Spalva ir aplinka“

1, 3 kl. mokiniai

21

24

25

A. Purtokienė

R.Vaičikauskaitė

15. 

Edukacinis užsiėmimas pempininkių bibliotekoje „Kelionė laiku per Klaipėdos istoriją“

1 kl. mokiniai

27

A. Purtokienė

16. 

„Tau, mamyte, dovanoju...“ „Gudručių gr. vaikų popietė skirta Motinos dienai

Minėtieji

27

16.40

L.Cirtautienė

K. Švirėnienė

17. 

Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (NMPP)

2 ir 4 klasių mokiniai

25, 27

V. Norkuvienė

18. 

Lietuvių kalbos olimpiada.

3 kl. mokiniai

26

R.Vaičikauskaitė

19. 

Pempininkų bibliotekos Vaikų centro organizuotas Knygų mūšis (viktorina), skirta Knygų ir Kalbos kultūros metams. 3 klasių moksleiviams.

3 kl. komanda

28

10.30

R.Vaičikauskaitė

20. 

Švaros diena. Balandis-švaros mėnuo. Tvarkomės aplinką.

1-4 kl. mokiniai

28

R. Krencienė

21. 

Anglų kalbos dainų konkursas „Sing along“ Martyno Mažvydo progimnazijoje.

I etapo nugalėtojai

28

K. Skuodienė

R. Butkuvienė

22. 

Šv. Kazimiero parapijos šventė vaikams ir tėveliams ,,Lelija šventajam Kazimierui‘‘.

Pageidaujantys

30

13.00

A. Žitkuvienė

Pamokų laikas:

 

1 klasė 2-4 klasės
1. 8.30-9.05 8.30-9.15
2. 9.30-10.05 9.30-10.15
3. 10.45-11.20 10.45-11.30
4. 11.45-12.20 11.45-12.30
5. 12.45-13.20 12.45-13.30
6.   13.40-14.25
 

Ikimokyklinio ugdymo grupių

darbo laikas: 7.30-18.00