Sveiki atvykę, į "Saulutės" mokyklą-darželį

“Sielą puoselėjantis ugdymas, - kai pirmiausia iš daugelio faktų sumaniai atrenkami tie, kurie veikia vaiko vaizduotę, mąstymą, jausmus, valią ir įstringa visam gyvenimui”

Šteineris

Struktūra ir kontaktaiVeiklos sritysAdministracinė informacijaInformacijaTvarkaraščiaiPaslaugosKlausimaiNuorodosParama
  GalerijaRenginiai

2017-01-26   Rūpinamės paukšteliais

Sausio mėnesį "Nykštukų" ir "Spinduliukų" grupės vaikučiai su auklėtojomis Jūrate Didžiūniene ir Oksana Kaminskaja dalyvavo projekte "Rūpinamės paukšteliais".

(žiūrėti toliau-ant nuotraukytės)

2017-01-19   Melagių pilis

Sausio 18 dieną visi 1-4 klasių mokiniai turėjo galimybę apsilankyti Klaipėdos Dramos teatre, kur žiūrėjo Naisių vasaros teatro spektaklį "Melagių pilis".

Tai pamokanti istorija, nes dažnai norint likti "geručiu" sunku nepameluoti.

(Daugiau nuotraukų galite pamatyti mokyklos FB paskyroje)

2017-01-13   Laisvės gynėjų diena

Sausio 13 dieną 8.00 val. visi mokyklos-darželio langai sužibo žvakučių šviesa, kuri reiškė, kad mes atsimename ir esame dėkingi tiems, kurie atidavė savo gyvybę už mūsų laisvę.

Informuojame, kad Klaipėdos miesto tarybos 2016 m. gruodžio 22 d. sprendimu Nr. T2-296 patvirtintas naujas Priėmimo į Klaipėdos miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas.

(Visą aprašo tekstą rasite paspaudę aktyvią naujienos pavadinimo eilutę).

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad naujajame Priėmimo į Klaipėdos miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos apraše neliko pirmumo teisės vaikams, lankiusiems „Saulutės“ mokyklos-darželio priešmokyklinio ugdymo grupę.

Asmenys iš Klaipėdos miesto savivaldybės priimami pagal prašymų įregistravimo datas.

Dokumentai (prašymas ir asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas) priimami ir registruojami įstaigos raštinėje nuo 2017 m. sausio 4 d.  nuo 8.00 iki 16.00 val.

2017-01-02   PRAŠYMAS

Čia galite rasti prašymo priimti į 1-ą klasę formą.

Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2016 m. gruodžio 22 d. sprendimas Nr. T2-297.

Klaipėdos miesto Savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų aptarnavimo teritorijos.

2016-12-23   Betliejaus ugnelė

Tikybos mokytojos Aurelijos Žitkuvienės vadovaujami skautai į "Saulutės" mokyklą-darželį prieš šv. Kalėdas atnešė šventąją Betliejaus ugnelę.

Ji per mūsų rankas iškeliavo į visas "Saulutės" bendruomenės narių šeimas ir šildys kūčių vakarą.

Kalėdų senelis visiems "Saulutės" mokyklos mokiniams dovanojo siurprizą -šventinį delfinų pasirodymą Klaipėdos delfinariume.

Gruodžio 23 dieną, nors ir lyjant lietučiui, bet su pakilia nuotaika ir stebuklo laukimu išvykome autobusais, kėlėmės keltu ir vėl vykome autobusais.

Lietus buvo tikras išbandymas, bet nuotaikos negadino, nes visa kita buvo puikiai organizuota, apgalvota.

Pagaliau! Adamsų šeimynėlė neleido nuobodžiauti, o išdykėliai delfinai, jūrų liūtai vertė šūkčioti iš džiaugsmo ir nuostabos...

Labai dėkojame Kalėdų seneliui ir Delfinariumo darbuotojams už puikiai organizuotą priėmimą, renginį.

Linksmų Kalėdų ir laimingų Naujųjų!

Duonutės kelias - ne kievienam šiandienos vaikui žinomas.

"Spinduliukai" turėjo tokią galimybę ir susipažinti, ir tėveliams parodyti. Vaikučiai sužinojo kodėl tėvams , seneliams duonelė šventa, kodėl ją reikia gerbti ir branginti.

Vaikai kartu su auklėtoja Laima kūrė šiltą, jaukią vakaro aplinką, mokė ir mokėsi vieni iš kitų dainų, šokių, žaidimų, darbų.

2016-11-07   Margaspalvis rudenėlis

Visą lapkričio mėnesį mokyklos foje veiks vaikų piešinių parodėlė "Margaspalvis rudenėlis".

Parodos autoriai - vaikai iš 1 klasės, "Nykštukų", "Smalsučių", "Spinduliukų", "Gudručių" ir "Voveriukų" grupių.

Neformaliojo ugdymo mokytoja Jelena Michno.

Dėmesio!

Keičiasi rudens vakarojimų laikas:

lapkričio 25 d. 16.15 - "Voveriukai"

17.00 - "Spinduliukai"

gruodžio 1 d. 16.15 - "Kodėlčiukai"

17.00 - "Gudručiai"

2016-10-14   Miklūs piršteliai

Jau kelinti metai įgyvendiname projektą "Miklūs piršteliai-graži kalba".

"Smalsučiai" su grupės auklėtoja Gražina savo pirštelius miklina lipdydami, verdami vėrinėlius.

Kaim jiems sekasi? Daugiau galite pamatyti galerijoje "Miklūs piršteliai" arba FB paskyroje (tik draugai)

Jau ne pirmi metai Klaipėdoje organizuojamos Vaikų kultūros dienos. Jų metu vaikai turi galimybę praplėsti savo akiratį susitikimuose su profesionaliais muzikantais, apsilankę Etnokultūros centre, Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje, sudijoje "Grock" ir kt.

Šiandien antrokai apsilankė Etnokultūros centre edukacijoje "Rudens voratinklis mano kambaryje" (nuotraukos galerijoje).

Grįžę su savo "voratinkliais" pareiškė: "Žiauriai patiko!"

2016-10-07   Olimpiada Kings

Laba diena, tėveliai,

Informuojame Jus apie naują edukacinį konkursą Lietuvoje. Kings – tai matematikos ir anglų kalbos olimpiados, skirtos ne tik patiems akademiškai gabiausiems mokiniams. Mokinys Kings olimpiadų metu gali pasitikrinti savo akademines žinias, išmokti valdyti stresą, laimėti prizus, pasijausti tobulėjančios bendruomenės dalimi, o svarbiausia – įgyti motyvacijos mokytis. Nemokamas matematikos pirmasis turas jau spalio 16 dieną, anglų kalbos – spalio 30 dieną. Matematikos olimpiadose gali dalyvauti 2-12 klasių mokiniai, anglų kalbos olimpiada skirta 2-9 klasių mokiniams. Registracija ir daugiau informacijos - konkurso tinklalapyje www.kings.lt

"Spinduliukų" grupės vaikai dvi savaites vykdė saugaus eismo projektą.

(Plačiau - spust ant nuotraukos ar pavadinimo)

2016-10-03   Spalio mėnesio planas

2016-09-30   Antrokai mokosi plaukti

Jau mėnuo, kaip antrokai mokosi plaukti.

Kaip jiems sekasi - žr. galerijoje "Plaukiam..."

Pamokų laikas:

1 klasė 2-4 klasės
1. 8.30-9.05 8.30-9.15
2. 9.30-10.05 9.30-10.15
3. 10.45-11.20 10.45-11.30
4. 11.45-12.20 11.45-12.30
5. 12.45-13.20 12.45-13.30
6.   13.35-14.20
Mokiniai valgo:

Pusryčius: 9.15–9.30

Pietus:  11.30–11.45 (2,3 kl.)

12.30–12.45 val. (1,4 kl.)

Ikimokyklinio ugdymo grupių

darbo laikas: